Ürün Adı
Yatay Self-Adhesive Etiketleme Makinası
Marka Tip
PL-521
Kapasite
40m/min
Enerji Tüketimi
840VA
Ölçüler
2000 x 1100 x 1550 mm
Ağırlık
320
Açıklama
Yatay Etiketleme Yapısı
Hızlı, stabil ve hassas olan PL-521 yatay sarma otomatik etiketleme makinesi, en hassas etiketlemeyi konteyner üzerinde sağlar ve mükemmel etiketleme verimini elde etmek için kaymadan arınmayı sağlar.
 
 
Son Derece Mükemmel Uyumluluk
PL-521 Yatay Sarmal Otomatik Etiketleme makinesi az hareketli parça içerir ve ayarlamalar kolayca yapılabilir. Konteyneri değiştirmek için sadece konteyneri değiştirerek basitçe geçiş yapılır.
 
PL-521, özellikle kalem, deney tüpü, şırınga ve ruj gibi ince, ayakta durmayan silindirik kapların yatay etiketlemesini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Eğimli bir rulo konveyör, ürünün etiket başlığından geçerken yan tarafına sabitlenerek doğru etiketleme sağlar.
 
Benzersiz otomatik besleme tasarımını ve özel mühendislik plastik rulodan yapılmış eğimli konveyörü kullanarak kırılabilir kaplara olası zarar en aza indirilir. Bu etiketleyici, 10-25 mm çapında kaplar için tasarlanmış olup isteğe bağlı bir yazıcı ile donatılabilir.
Teknik Özellikler
Kalite & Verimlilik 
PL-521, Katı İmalat Uygulamaları (GMP) standartlarına sıkı bir şekilde uygun olarak üretilmiştir. 304 paslanmaz çelik ve anodize alüminyumdan yapılmış, daha sert çevre koşullarına karşı koruma sağlamak için özenle işlenmiştir. Bu dayanıklılık, etiketleme makinesi ömrü için sağlam bir seçenek sunar.
 
Modüler Tasarım
Etiketleyici yapısı ve tüm bileşenler standartlaştırılmış ve modülerdir. Parçalar, çeşitli taleplere kolayca uyum sağlamak için adapte edilebilir ve maksimum verimliliği ortaya çıkarmak için kullanılabilir.
 
Basit Mekanizma Ayarı
İnce veya kaba ayarlar, müşterinin farklı ürün boyutlarına ve etiketleme pozisyonlarına uygun olarak el tekerlek mekanizması aracılığıyla kolayca yapılabilir.
 
Sağlam Makine Tabanı
Çift ayaklı ayaklar paslanmaz çelikten yapılmıştır. Dengeleyici ve kompakt olup makinenin çalışma sırasında sarsılmasını önler.
 
İşlem ve Fonksiyonlar
Üretim Ön Ayarı Fonksiyonu
Dahili sayıcı, üretilen ürünlerin sayısını takip ederek üretimi kontrol etmek veya parti modunda kullanmak için kullanılır, hedeflenen üretim rakamına ulaşıldığında makineyi otomatik olarak durdurur.
Akıllı Etiket Uzunluğu Ayarlama Fonksiyonu
İstenilen uzunluk ve ideal etiket konumlandırması için sayaç ayarlayın.
 
Kolay Kullanım
Gelişmiş dokunmatik ekran şeklinde PLC tabanlı kontrol paneli kullanır. Kontroller öğrenmesi kolay ve işletmesi basittir.
 
Dahili Talimatlar ve Sorun Giderme
Dahili talimatlar, operatörlerin aynı anda öğrenip işletebilmelerini sağlayarak personel eğitim süresini azaltır. Bu, personel hareketi ihtimalini önlemek ve en verimli üretimi elde etmek için esnek zaman düzenlemesi sağlar. Dahili sorun giderme, operatörlere işletme sorunlarına hızlı çözümler bulmalarına yardımcı olarak hızlı çözümler bulunarak kapanma maliyetlerini önlemeye yardımcı olur.
 
Sıkı Kalite Kontrol
Pack Leader ürünleri sıkı ISO 9001 kalite kontrol prosedürleri altında üretilir ve ayrıca Avrupa CE ve UL standartlarına sıkı bir şekilde test edilir ve mükemmel bir şekilde güvenlik ve kalite düzenlemelerini karşılar.
30 Lot Çapraz Bellek Modülü
Çapraz bellek modülleri en iyi etiketleme ayarı yöntemlerini kaydeder, üretkenliği artırır ve değişim sürecini hızlandırır, ayrıca yeni personelin hızla adapte olmasına olanak tanır.
 
Eksik Etiket Ayarı
Ürünün yanlış etiketlenmesini önlemek, üretim sırasında ürün doğruluğunu sağlamak ve üretim kalite kontrol prosedürlerini yerine getirmek içindir.
 
Etiketleme Gecikme Fonksiyonu
Etiketleme gecikme fonksiyonu küçük ölçekli ayarlar için uygundur ve dağıtım hızını ve konumunu hesaplar.
 
Otomatik Etiketleme Başlangıç Modu
Makine, başlangıçta önceden ayarlanmış olan aynı etiketleme ayarlarına otomatik olarak girer, operatör için büyük miktarda zaman tasarrufu sağlar.
 
Sekiz Senkronize Hız Seçeneği
Dağıtım ve konveyör hızı seçenekleri en kesin etiketleme etkisi için senkronize edilmiştir.
Videolar
Videolar
Yatay Self-Adhesive Etiketleme Makinası
Uzman Ekibimizle İletişime Geçin
Teklif İste