Kurumsal
ANLAYIŞIMIZ
Kobemak Makina olarak, likit dolum ve etiketleme makineleri alanında 20 yılı aşkın deneyimimizle, müşterilerimize en uygun çözümleri sunmaya odaklanmış durumdayız. Aynı zamanda başka kritik bir noktanın da farkındayız: satış sonrası hizmetin kalitesi ve verimliliğinin önemi. Bu makinelerin taşıdığı sorumluluğun ve değerin derin bir farkındalığına sahibiz ve bu farkındalığı, sektördeki yolculuğumuzu sürdürürkenki yol haritamızın en önemli unsuru olarak görüyoruz. Odak noktamız, ürünlerimizin verimliliğinin ötesine geçerek, satış sonrası hizmetin en yüksek standartlarını kapsıyor; bu sayede beraber oluşturduğumuz çözümlerin baştan sona güvenilir ve verimlilik içerisinde olmasını sağlıyoruz.
Çözümler
Kobemak’nın teknik ekibi, dolum ve paketleme sektöründe, kapsamlı ve profesyonel bir deneyime sahiptir. Çalışanlarımızın çoğu daha önce kapsamlı üretim tesislerinde çalışmıştır. Avrupa'nın farklı ülkelerine dağılmış tesislerimiz bulunmaktadır. Proje ve geliştirme ekiplerimiz Türkiye'dedir. Makinalarımızın imalat tesisleri Türkiye ve Avrupa'da bulunmaktadır.
Yaklaşımımız
KobeMak olarak müşteri gereksinimlerine ve pazar dinamiklerine dikkat ediyoruz ve önem veriyoruz. Modern çözümler geliştirmek için profesyonel deneyimimizi, modern teknolojiyi ve yeniliği tek bir potada birleştiriyoruz. Küresel müşterilerimize rekabetçi çözümler sunmaya odaklanıyoruz.
Kalite
Kalite
Kalite, yönetimden üretime ve satış sonrası hizmetlerine kadar tüm operasyonlarımızın merkezinde yer alır. Yüksek kaliteli makinalar tedarik ediyoruz ve aşağıdaki uluslararası akreditasyon standartlarına bağlı kalıyoruz. • ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi • ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi • OHSAS 18001:2007 Sağlık ve Güvenlik Yönetim Sistemi Kombi Makina tarafından tedarik edilen tüm makinalar CE belgeli olup Avrupa sağlık, güvenlik ve çevre koruma kanunlarına uygundur.
Satış Sonrası
Satış Sonrası Destek
Satış sonrası hizmet anlayışı, müşteri ve tedarikçi arasındaki işbirliğini yalnızca kurulum ve devreye alma aşamalarında değil, aynı zamanda sonraki süreçlerde de ideal bir şekilde devam ettirme amacını taşır.Bu hizmet anlayışı, müşterinin potansiyel ihtiyaçlarının tamamını karşılamayı hedefler ve sağlanan her makine i&...
Misyon
Misyonumuz
Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini iyileştirmek için sürekli olarak pazar dinamiklerini ve gelişen teknolojileri değerlendiriyoruz. Odak noktamız, müşterilerimize güvenilir, verimli bir hizmet sunmaktır. Tüm müşterilerimizi uzun vadeli desteklemeyi ve müşterilerimizin çözüm ortakları olmayı arzuluyoruz.
Bizden Görseller
Uzman Ekibimizle İletişime Geçin
Teklif İste