Ürün Adı
Üst-Alt Self-Adhesive Etiketleme Makinası
Marka Tip
PRO-225
Kapasite
40m/min max.
Enerji Tüketimi
880VA
Ölçüler
1835mm x 800mm x 1360mm(
Ağırlık
360
Açıklama
PRO-225 Üst ve Alt Otomatik Etiketleme Makinesi, yüksek hassasiyetli üst ve alt etiketleme uygulamaları için en uygun üründür. Yüksek kaliteli anodize alüminyum alaşımından yapılan bu etiketleme makinası en yüksek verimlilik, stabilite ve performansa sahiptir.
 
Sağlam ve Doğru Veri Transferi
 
Etiketleyicinin mekanizmaları, veri transferinin stabil ve doğru olmasını sağlamak için gelişmiş yüksek hızlı iletişim arayüzüyle kontrol edilir. 
 
Kolay Ayarlanabilirlik ve İstikrarlı Üretim Ekipmanı
 
PRO-225 Üst ve Alt Otomatik Etiketleme Makinesi, farklı ürün özellikleri için etiketleme pozisyonu ve üretim için parametre gereksinimleri gibi konularda kolay ayarlama yetenekleri ile donatılmıştır. Bu, üretim çıktınızı ve en ideal ürün görünümünü garanti altına alır.
Teknik Özellikler
Makina Şasesi
 
S304 paslanmaz çelik ve sertleştirilmiş anodize alüminyumdan yapılmış olup, etiketleyicinin bakımı kolay ve verimlidir.
 
Kontrol Arayüzü
 
Etiketleyici kontrol sistemi, etiketleme sürecinin verimli ve etkili bir şekilde izlenmesi için CE ve UL yönetmelikleri tarafından onaylanmış büyük dokunmatik ekran paneli kullanır.
Etiketleyici kontrol kutusu ve harici bağlantıları, kontrol sistemi uzun ömürlülüğünü ve istikrarını sağlamak için CE ve UL güvenlik yönetmeliklerine ve IP65 seviyesine uyar.
 
 Montaj
 
Etiketleme süreci, hızlı ve istikrarlı bir performans sağlayan Panasonic mikro işlem denetleyici PLC tarafından kontrol edilir.
Etiket dağıtımı, etiketleme doğruluğunu, verimliliğini ve hızını düşük enerji tüketimiyle sağlamak için adım motoru tarafından tahrik edilir. (Yüksek hız talepleri için servo motor seçilebilir)
Hassas tespit ve sinyal tetiklemesi için ünlü markalı fiber optik ve kızılötesi sensörler kullanır, girişim olmadan kesin tespit sağlar.
Standart etiket uygulayıcı genişliği hem 180 mm hem de 250 mm seçenekli olarak sunulur. Uygulayıcı gelecekteki sıcak folyo baskı cihazı montajını desteklemeye hazırdır.
Etiketleyici, dahil edilen el tekerleği montajı ile kolayca ayarlanabilir. Bu, çeşitli etiket konumlandırmaları için verimli ve etkili olup üretim çıktısını maksimize eder.
Etiketleyici Bileşen Avantajları
 
Kolay Bakım ve Ayarlama 
 
Hassas VFD denetleyici hız istikrarını ve +/-0.5% sapma oranını garanti eder.
Kılavuz ray kısmı, doğru etiketleme ve ürün korumasını sağlamak için dayanıklı endüstriyel plastikle kaplı yüksek kaliteli alüminyumdan yapılmıştır, müşterinin ürününü çekici ve mükemmel durumda tutar.
Etiketleyici tabanı paslanmaz çelikten yapılmış olup tam anti-paslanma sağlar. Bu tasarım, genellikle diğer üreticiler tarafından göz ardı edilen makine ve üretim alanı hijyenini korur.
 
Uzman Ekibimizle İletişime Geçin
Teklif İste