Ürün Adı
Self Adhesive Çevresel Etiketleme Makinası
Marka Tip
PL-515
Kapasite
36m/min max.
Enerji Tüketimi
1320VA
Ölçüler
2420 x 1756 x 1429 mm
Ağırlık
450
Açıklama
PL- 622 ön ve arka yüz otomatik etiketleme makinesi, çeşitli tek taraflı veya çift taraflı etiketleme sistemleri için uygundur. Etiketleyici tasarımı, kullanıcının farklı ürünleri hızlı ve kolay bir şekilde değiştirebilmesi için tasarlanmıştır, böylece üretim performansını artırabilirsiniz.
PL- 622 ön ve arka yüz otomatik etiketleme makinesi aynı zamanda üretim hattınızda yönetimi ve kalite kontrolü artırmak için daha fazla isteğe bağlı ve genişletilmiş işlevler sunar, aynı zamanda üretim verimliliğini artırır.
 
Teknik Özellikler
Makine Yapısı
 
Ürün sensörü ayarlanabilir, çeşitli şişe uygulamaları için en uygun şekildedir. Pozisyon ayarı zamanı aynı zamanda etiketin şişenin belirli bir bölgesine yerleştirilmesini sağlar.
Etiket sensörünün taşınmasına gerek yok, personelin etiket hassasiyetini onaylaması gerekmektedir. Bu, bilgisayarın otomatik ayar hatasını önleyecek ve işletme zorluğunu artıracaktır.
Etiketleyici kontrol sisteminin mikro işlem diyagramı pil gerektirmez. Etiketleyici uzun süre çalışmasa bile varsayılan ayarları ve belleği koruyabilir. Veriler kaybolmaz, bu nedenle CPU karışıklığına ve makine çökmesine neden olmaz. Bu, uzun tatilden sonra bile makinenin etiketleme uygulamasını en iyi verimlilikle yapmaya devam edebileceğini garanti eder.
Üst zincir, etiketleyici taşıma sistemi için uygulanır. Dayanıklı, sağlam ve çok düzgün çalışan bu ürün, mükemmel etiketleme etkisi için en iyi stabiliteyi sağlar ki bu standart konveyörle sağlanamaz.
Hareket kabiliyeti sağlayan döner tekerlek, etiketleyiciyi başka bir üretim hattını desteklemek için taşımayı kolaylaştırır. Bu nedenle, iyi bir taşınabilirlik ve büyük bir yatırım faydasına sahiptir.
 
İşlem ve Fonksiyonlar
 
Sıcak Folyo Baskı Aktivasyon Fonksiyonu
Standart etiketleyici içinde gelecekte sıcak folyo baskı cihazı eklenebilmesi için kontrol yeteneği bulunmaktadır. Kontrol aynı zamanda baskı zamanlamasını ayarlayabilir, böylece müşterinin iyi izlenim alması için en net bilgi sağlanabilir.
İnsan Teknolojisi Etiket Uzunluğu Ayarı
Etiketleyici kontrol paneline hafif bir dokunuş, etiket uzunluğu ayarını otomatik olarak tamamlayacaktır. Bu benzersiz ayarlama yöntemi, etiket ayarının doğruluğunu sağlar. Ayrıca, üretilen etiketin önceki ruloya tam olarak uymadığı hatalarını önler (tamamen aynı etiket, farklı etiket baskı şirketi tarafından basıldığında aradaki boşluk farklı olabilir, bu nedenle ayarlanan uzunluk da farklı olabilir). Bu tür bir ayarlama yöntemi en pratiktir. Bu nedenle, bu gelişmiş etiketleme ekipmanını kullanmak için yüksek nitelikli personele ihtiyaç yoktur.
 
Yanlış Etiket Ayarı
 
Ürünün yanlış etiketlenmesini önlemek, üretim sırasında ürün doğruluğunu sağlamak ve üretim kalite kontrol prosedürünü yerine getirmek içindir.
Üretim Ön Ayarı Fonksiyonu
Hedeflenen üretim miktarı için ön ayar yapın. Etiketleme belirlenen miktarı tamamladığında, üretim yönetimi amacıyla etiketleyici otomatik olarak durur.
30 Lot Çapraz Bellek Modülü
En iyi etiketleme ayarı yöntemini en yüksek verimlilik için kaydedin. Birden fazla ürün üretim hattı için uygundur.
Videolar
Videolar
Çevresel Self-Adhesive Etiketleme Makinası
Uzman Ekibimizle İletişime Geçin
Teklif İste