Ürün Adı
Masaüstü Sarma Etiketleme Makinası
Marka Tip
ELF-20
Kapasite
16 m/min
Enerji Tüketimi
460VA
Ölçüler
1101 X 880 X 422 mm
Ağırlık
75
Açıklama

KOBE ELF-20 masaüstü etiketleme makinası  kolayca taşınabilir, böylece istediğiniz yere kurabilirsiniz. Masa üstüne, tezgaha yerleştirilebilir. Otomatik veya yarı otomatik uygulamalar için hatta taşınabilir - daha ağır ve karmaşık etiketleme makinelerinde bulunmayan bir kolaylık sağlar. Gelişmiş sensörlerimizle ELF-20, optimal verimlilik sunar. El tekerlekleri basit ayarlamalar sağlar, hızlı kurulum ve kolay değişim olanağı sağlar.

Teknik Özellikler
  • ELF-20, uzun süreli boşta kaldıktan sonra bile varsayılan ayarları ve belleği koruyan bir PLC kontrol sistemi içerir. Gelecekteki kullanım için beş farklı ayar saklanabilir, böylece gerekli bilgileri tekrar girmekle zaman kaybetmezsiniz.
  • ELF-20'yi sıcak folyo baskı kontrolünü etkinleştirmek için kolayca yükseltebilirsiniz. Bu entegre özellik, etiket özelleştirmeyi basitleştirir ve sıcak folyo baskı cihazının etiketleme makinesiyle senkronize bir şekilde çalışmasını sağlar, böylece kod yerleşimi hassas bir şekilde gerçekleştirilir.
  • Hızlı ve kolay bakım için modüler tasarım kavramları kullanılır. Esnek yapıda olup, üretim programı değişikliklerini kolay ayarlarla hızlı bir şekilde karşılamaya uygundur.
  • Dayanıklı ve stabil bir makine için paslanmaz çelik ve anodize edilmiş sert alüminyum alaşımları kullanılmıştır.

Model

ELF-20

Elektrik Tüketimi

460 VA

Etiketleme Besleme

Stepper Motor

Aplikatör Yüksekliği

120 mm

Etiket Ölçüleri

H:120 mm x L:300 mm Max.

Şişe Çapı

150 mm Max.

Konveyör Genişliği

3~10m/min

Etiket Besleme Hızı

16 m/min. Max.

Etiket Bobin İç Çapı

Dia. 76mm

 

Uzman Ekibimizle İletişime Geçin
Teklif İste